Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Batuta e Xhafajt që la pa fjalë gazetaren e kronikës: Ti Klodi…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ndërsa sulmoi Prokurorinë dhe mori në mbrojtje Saimir Tahirin lëshoi edhe një batutë therëse për gazetaren e njohur të kronikës Klodiana Lala.

Pyetja e gazetares Klodiana Lala: Zoti Xhafaj, zoti Çako, ka pranuar dje që ka dështuar në rastin e Elbasanit, keni ju një koment, a do ndërmerrni hapa për të shkarkuar?

Ministri Xhafaj: Si gjithmonë ti Klodi për të vajtur në Vlorë i bie nga Berati. Mirë është që të ndjekësh rrugën e ligjit. Zoti Çako ka pranuar ato që tha në konferencë. Mirupafshim!

Se çfarë ka dashur të thotë Xhafajn me Beratin, këtë nuk e dimë por pamë që gazetarja mbeti pa fjalë.

Më shumë
spot_img
spot_img