Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Batuta e Neritan Cekës: Edi Rama më çon nga një shishe verë kur kam ditëlindjen, këtë radhë harroi! E ka deri te 80-ta më duket

Lajme të ngjashëm

Arkeologu i njohur Neritan Ceka ka bërë një batutë mbrëmjen për kryeministrin Edi Rama. Ai tregoi se në çdo ditëlindje Rama për çdo ditëlindje i çonte shishe verë.

Por këtë vit që Ceka ka bërë 81 vjeç, kryeministri nuk ëhstë kujtuar dhe e ka përdorur për shaka, duke thënë se ndoshta Edi Ramës i janë mbaruar.

“A mund t’i bëj një kompliment kryeministrit?  Ky njeri që pavarësisht që më paguan dhe më çon nga një shishe verë kur kam ditëlindjen. Kësaj radhën e fundit që bëra 81 nuk ma çoi më. Tek 80 ma çoi. Do jenë mbaruar ndoshta, ose e ka deri 80”, u shpreh arkeologu Neritan Ceka në emisionin “Drejt”.


Më shumë