Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Bastion historik i demokratëve të veriut, Sali Berisha njofton tubimin e radhës dhe fton simpatizantët t’i bashkohen

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se nesër do të mbajë tubimin e radhës në qytetin e Kukësit. Një bastion historik i demokratëve ku pritet të ketë pjesëmarrje të madhe të mbështetësve të ish-kryeministrit.

“Njoftim: Diten e marte me daten 12 tetor ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit  te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Ky takim i Berishës në Kukës vjen pas tubimeve të mëparshme që lideri historik i Partisë Demokratike ka nisur nëpër Shqipëri, që pas vendimit të Lulzim Bashës për përjashtimin e tij nga Grupi Parlamentar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img