Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Basketbollistja e famshme shqiptare emërohet administratore e re e Njësisë 10 në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditës së sotme kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë me dije se basketbollistja e famshme Karolina Kostallari është emëruar si kryetare e Njësisë 10 të Bashkisë së Tiranës.

albsig

spring

Kryebashkiaku me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë me dije se basketbollistja e njohur do të zërë vendin e Arjan Hamitit, i cili tashmë do të ushtrojë detyrën e re në Bashkinë e Tiranës në sektorin e shëndetit publik.

Postimi i plotë:

‘Kaluam stafetën e Njësisë 10 sot nga Arjan Hamiti te Karolina Kostallari – basketbollistja e famshme e Shqipërisë dhe administratore e zonja, teksa Arjani do fuqizojë nismat e shëndetit publik në Bashkinë Tiranë!

Suksese të dyve në sfidat e reja!’, ka shkruar kryebashkiaku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img