Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

bashkim shehu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shprehin si politikanë gjithë mbështetjen e tyre për hapjen e dosjeve. Por dje në promovimin e librit të Bashkim Shehut “Fjalor udhëzues për misterin e dosjeve”, asnjë politikan, madje asnjë akademik nuk ishte në ceremoni. Ishin botuesit e shtëpisë Toena, dhe dashamirës të autorit dhe shtëpisë botuese, edhe pse ceremonia u zhvillua në Akademinë e Shkencave. A thua zyrtarët e lartë nuk presin udhëzime?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img