Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Bashkia s’e vuri “ujin në zjarr” për gjeniun e vogël, aktivistët i futen vetë punës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkia Shkodër ka publikuar një video ku sqaron se bashkia e këtij qyteti i ka ofruar ndihma, por familja i ka refuzuar.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i së ëmës së Marjanës e cila i hedh poshtë pretendimet e bashkisë dhe sqaron se ka qenë ajo që ka këmbëgulur dhe për shtëpi dhe për punë, por bashkia si ka ardhur asnjëherë në ndihmë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img