Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Bashkia hap garën për tenderin me vlerën marramendëse prej 82.4 milionë lekë për salla pritjeje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0284fc1bc0d344fab54c070d5b4dacf1

“Open Procurement Albania” ka bërë publike tenderin e hapur nga Bashkia e Mirditës me objet “Godina e shërbimeve për qytetaret” me një fond limit prej 82,477,353 lekë.

Data e njoftimit të tenderit është 28-10-2016 dhe afati i fundit për dorëzimin e dokumentave është 21 nëntori. Kohëzgjatja e kontratës ka një afat prej 18 muajsh. 

Kjo është një vlerë marramendëse po ta mendosh se është tender për salla pritjeje./Newsbomb.al/

Më shumë

spot_img
spot_img