Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Bashkëshortja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me format trupore, Messi “çmendet” nga xhelozia dhe bën veprimin e papritur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij Antonella, nuk e kanë lënë pas stërviten së bashku duke ruajtur kështu format fizike.

Së fundmi, një video e futbollistit, teksa stërvitej së bashku me Antonelën ka bërë xhiron e rrjetit dhe është komentuar nga e gjithë bota.

Format perfekte të partneres së tij kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve duke rrëmbyer mijëra komente.

Kaq ka mjaftuar që Messi të shfaqte haptas xhelozinë për bashkëshorten dhe të “zhdukte” videon.

Për shkak të numrit të madh të reagimeve, futbollisti ka vendosur që të fshijë më pas videon nga profili i tij, megjithëse tepër vonë, pasi ajo kishte bërë xhiron e botës.

Më shumë

spot_img