Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bashkëshortja i nxjerr foton Bashës, i veshur sportiv, kryedemokrati i lexon librin e preferuar të bijës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4792df5e3f4304d26fb0d28d74163200

Fushata elektorale për zgjedhjet e 25 prillit nuk ka nisur të paktën zyrtarisht dhe kryedemokrati, Lulzim Basha po i shfrytëzon këto pak ditë përpara saj me familjen.  

Mbrëmjen e sotme ka qënë bashkëshortja e tij, Aurela Basha që ka publikuar një moment nga koha që kryetari i PD-së kalon me vajzën e çiftit.

Në fotografinë e postuar në rrjetet sociale, shihet Basha i veshur sportiv teksa i lexon librin e preferuar të bijës, Viktoria.  

“Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar “” shkruan Basha përkrah fotos.  

Lulzim-basha.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img