Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj voton në Shqipëri, u bën thirrje shqiptarëve: Përmes votës përcaktoni të ardhmen Evropiane

spot_img

Lajme të ngjashëm

Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinaj ka votuar në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri.

Ajo u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të votojnë dhe të vendosin për të ardhmen e Shqipërisë Evropiane.

“I ftoj të gjithë Shqiptarët që me të drejtën e votës së tyre sot të përcaktojnë të ardhmen e Shqiperisë Evropiane”, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë se në vitin 2017 ajo dhe Ramush Haradinaj morën nënshtetësi shqiptare

Më shumë
spot_img
spot_img