Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Bashkëshortja e Presidentit Biden merr vëmendjen e të gjithëve për 1 Prill, i bën stafit “rrengun” që nuk e kishin menduar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë Jill Biden, bashkëshortja e presidentit Joe Biden, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me “gënjeshtrën e saj” për 1 Prill.

Teksa kthehej nga Kalifornia për ne Uashington me avion, Jill është veshur si stjuardesë dhe ka vendosur një paruke të zezë e të shkurtër në kokë. Gjatë shërbimit të vaktit të ushqimit, zonja e parë ka dalë dhe u ka shërbyer pasagjerëve në avion.

Duke qenë se asnjë nga anëtarët e medias që ishin në avion me të, dhe anëtarët e stafit të saj gjithashtu, nuk e kuptuan “gënjeshtrën” për 1 Prill, Jill Biden hoqi maskën dhe duke qeshur iu drejtua atyre “Budallenjtë e Prillit”.

Të gjithë kanë qeshur me “rrengun” e zonjës së parë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img