Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Bashkëshortja e Lulzim Bashës jep lajmin e trishtë: Ka ndërruar jetë sot babai im, Xhafer Isufi!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha, ka bërë me dije mesditën e kësaj të enjteje se ka ndërruar jetë babai i saj, Xhafer Isufi. Nderimet e fundit do të bëhen sot deri nesër pasdite, dhe më pas ai do të përcillet për në varrezat e Sharrës.

” Lajmërim! Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi.

Nderimet e fundit do të bëhen në ambientet e “Funeral Home Herri”. Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, përballë shkollës “Harry Fultz”, prej ditës së sotme datë 20 Janar, deri nesër paradite.  Varrimi bëhet nesër, e premte, 21 janar, ora 11:00, te varrezat e Sharrës.

Familja pret ngushëllime në ambientet e Restorant Piaza, pas Pallatit të Kulturës, në 22 dhe 23 janar, ora 10:00-12:00 dhe 16:00-20:00.  Me mirënjohje dhe respekt, Familja Isufi-Hiataj-Bozhaj”, shkruan Aurela Basha, bashkëshorte e kreut të PD Lulzim Basha.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllimet familjes Isufi për ndarjen nga jeta të të shtrenjtit të tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img