Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Bashkëshortja e Lorik Canës përdor aplikacionin që ndryshon gjininë, zbulon si do dukej ish-kapiteni po të ishte grua (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ec845700e0a0f117dfc1384675f3a24f

Pas Tik Tok, aplikacioni që ndryshon lookun e njerëzve duke ndryshuar gjininë, është bërë shumë viral.

Përdorimit të tij nuk i ka rezistuar dot as bashkëshortja e Lorik Canës. Monica tregoi se si do të dukej vetë po të ishte mashkull dhe si do dukej ish-kapiteni i Kombëtares si grua.

“Jo keq, Monico”- shkroi ajo në foton e saj.

monika.png

Ndërsa më pas postoi edhe foton e Canës si grua dhe shkroi: “Lorika”.

lorika.png

Më shumë

spot_img