Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Bashkëshorti surprizon Afërdita Dreshajn, ja emri i veçantë që çifti ka zgjedhur për djalin (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e705759a606f44ce7f533e451f60eb59

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë. Ditën e djeshme bukuroshja solli në jetë djalin e saj, ku publikoi një foto, në të cilën shihet përkrah bashkëshortit, Jakub Kindl dhe të voglit të tyre.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo përkrah fotos. Ndërsa, të njëtën foto ka publikuar edhe bashkëshorti i saj, i cili ka shkruar: Zemrat tona po shpërthejnë.

Mësohet se çifti ka zgjedhur një emër të veçantë për djalin e tyre, Qiell blu. Ndërsa sot Afërdita bashkë me të birin janë kthyer në shtëpi, ku ardhja e të voglit në jetë është një bekim për çiftin.

Afërdita është surprizuar nga partneri i saj, i cili i ka blerë modeles një tufë me lule dhe i ka lënë një pusullë me një shënim mjaft emocionues.

“Faleminderit për dhuratën më të bukur në botë. Ti do të jesh nëna më e mrekullueshme. Jam shumë krenar për ty. Të dua Jakub”, ka shkruar ai në pusullë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img