Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bashkëshorti i saj njoftoi gabimisht vdekjen, konfirmohet zyrtarisht ndarja nga jeta e aktores

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d684227ed542496e3539ca6d67bf7d7f

Aktorja e njohur Tanya Roberts ka vdekur në moshën 65 vjeç, një ditë pasi burri i njoftoi gabimisht vdekjen e saj.

Ajo u sëmur rëndë në prag të krishtlindjeve dhe u shtrua në një spital në Los Angeles.

Burri i Tanya, Lance O’Brien, tha se një nga mjekët e saj në Spitalin Cedars-Sinai telefonoi të hënën në mbrëmje për t’i thënë se kishte vdekur.

Sipas informacioneve nga mediat e huaja, Lance ishte i martuar me aktoren për 18 vjet dhe këmbënguli se aktorja nuk kishte Covid.

Tayna Roberts është e famshme për rolin e saj në filmin James Bond A View To Kill.

Vdekja e Tanya vjen një pasi Lance i tha gabimisht përfaqësuesit të saj se kishte vdekur në spital.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img