Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Bashkëshorti i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Që prej fillimit të lidhjes së tyre bashkëshorti turk i Genta Ismajlit, Hysein Usta, gjithmonë e ka treguar dashurinë që ka ndaj vendit tonë.

Së fundmi ai ka publikuar disa foto me të voglën e tyre dhe ajo çfarë na bie në sy është tatuazhi që ai ka në krah.

albsig

spring

Usta ka bërë tatuazh simbolin e shqiponjës, gjest i cili padyshim që do të ketë lumtuar pa masë këngëtaren duke marrë parasysh lidhjen e fortë që ajo ka me Shqipërinë.

Kujtojmë se disa muaj më parë çifti u bënë prindër për herë të parë me një vajzë dhe një djalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img