Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Bashkëshorti e tradhtoi dhe u ndanë pas 25 vitesh martesë, Alma Bektashi zhvendoset në Tiranë me fëmijët?!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alma Bektashi është një ndër personazhet publike e cila ka preferuar që jetën e saj private ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave. Vetëm dy ditë më parë lajmi për ndarjen nga bashkëshorti i saj pas 25 vitesh martesë mori dhenë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Jonida’s room”, Alma nuk ka preferuar aspak të flasë për ndarjen e saj, mirëpo ka nxjerrë një informacion të vogël. Ajo ka shprehur dëshirën që së shpejti të zhvendoset në Tiranë bashkë me fëmijët.

Alma tha se i mungon shoqëria në Tiranë dhe se fëmijët ia kërkojnë gjithashtu që të zhvendosen në kryeqytet.

“Kur vij në Tiranë e ndjej shumë që njerëzit më duan. Këtu kam miq të vërtetë që mund të mos i takoj 6 muaj, 7 muaj, mbase dhe 1 vit, por aty ku e ke lënë bisedën, aty e vazhdon dhe mua kjo më mungon. E dua Tiranën shumë prandaj dua të rikthehem se këtë presion e kam edhe nga fëmijët”, tha Alma në “Jonida’s room”.

Më shumë

spot_img
spot_img