Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Bashkëbisedimi me demokratët, Afrim Krasniqi “shpërthen” ndaj Ramës: Ka 13 vite që nuk bën as zgjedhje formale për veten, por gjen kurajo të japë leksione demokracie për të tjerët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politologut Afrim Krasniqi nuk i ka pëlqyer veprimi i kryeministrit Rama, i cili mesditën e sotme në një lidhje “live” iu drejtua demokratëve duke iu folur për atë që po ndodh në PArtinë Demokratike.

Sipas Krasniqit, Rama ka 13 vite që nuk bën as zgjedhje formale për veten, 70% të stafit të partisë i ka të emërua, 67% e rinisë do të emigrojë, por sërish kryeministri gjen kohë dhe kurajo të japë leksione demokracie për të tjerët.

“Ka 13 vjet që nuk bën as zgjedhje formale për veten, mbledhjet e partisë i bën tek Xibraku, mbledhjet e qeverisë tek restoranti i peshkut, 70% të stafit të partisë e ka të emëruar, 67% e rinisë do të emigrojë, dhe AI gjen kohën & kurajon të japë leksione demokracie për të tjerët”, shkruan Krasniqi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img