Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bashkë me Ramën do e çonin LSI-në për skrap? Reagon Basha: Çfarë thotë sot, nuk e thotë nesër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b557bfeeaee540ba50f73287759f6a58

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së Ramës që kishin bashkëpunuar bashkë për të çuar për skrap LSI-në.

Basha u shpreh se Rama është i lodhur dhe çfarë thotë sot nuk e thotë nesër, ndërsa shtoi se koalicioni i PD, LSI-së dhe partive të tjera do të jetë e ardhmja.

“Është aq i lodhur sa çfarë thotë sot nuk e thotë nesër. Nuk mban më Rama ka mbaruar. Boll ju vjedh kohë juve dhe shqiptarëve, tani duhet të merremi me të ardhmen. Në të ardhmen koalicioni që un drejtoj bashkë me LSI dhe partitë e tjera pas 25 prillit do të nisim punën. Do të ketë normalizim dhe pace për cdo shqiptar. Nuk premtoj asgjë, por marr angazhime që cdo shqiptar të fitojë.”, u shpreh Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img