Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bashën e kërkojnë dhe fëmijët, kryedemokrati i entuziazmuar: Do e bëjmë foton me dy gishta? (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2b17e2277da1d36781a8a32b96dff3f

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha vijon fushatën nga terreni, teksa ka dhe qytetarë të thjeshtë që e simpatizojnë.

Sot një nënë e re i kërkoi Bashës që të bënte një foto me djalin e saj dhe kryedemokrati u tregua shumë i gatshëm, madje shihet i entuziastmuar për kërkesën që iu bë.

“Fëmijët janë e ardhmja jonë! Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!”, shkruan Basha krahas videos së publikuar.

Qytetarja: Ta bëjmë një foto?

Basha: Ça bën si je, hajd ta bëjmë një foto patjetër. Kështu do e bëjmë apo me dy gishta. A bravo. Si e ke emrin ti bukurosh?

Djali: Elis.

Basha: Ta gëzosh!

Djali: Faleminderit!

Basha: Mirupafshim!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img