Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bashën e braktisin dhe të vetët, kushëriri i tij bëhet anëtari më i ri i PS-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

762f74a7d2ef9256d7a4b8e1b1c6bf18

Kushëriri i afërt Lulzim Bashës bëhet anëtari më i ri i Partisë Socialiste.

Lajmin e ka bërë me dije drejtuesi i qarkut të Tiranës, Ervin Bushati, duke publikuar dhe një foto, ndërkohë që kushëriri i Bashës mban kartën në dorë. Ai është anëtarësuar në njësinë nr.8.

Altin Basha prej kohësh e ka shprehur haptazi votën e tij për PS, ndërsa sot është bërë zyrtarisht anëtar i kësaj partie, duke “braktisur” kushëririn e tij që kandidon për kryeministër.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img