Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Basha zbardh takimin me kryeministrin italian: Koha për ndryshim!

spot_img

Lajme të ngjashëm

c11afc531d98d0581c2b34b7be23cd2b

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zbardhur detaje nga takimi i tij me kryeministrin italian, Giuseppe Conte.

Kreu i qeverisë italiane ishte dje në një vizitë zyrtare në Tiranë, ndërsa Basha shprehet se falenderoi për kontributin që vendi i tij ka dhënë vecanërisht në luftën ndaj krimit, lëndëve narkotike dhe sigurisë për vendin tonë.

“Gjatë takimit me Kryeministrin e Italisë, Z. Giuseppe Conte, e falenderova për kontributin që vendi i tij ka dhënë vecanërisht në luftën ndaj krimit, lëndëve narkotike dhe sigurisë për vendin tonë.
Nuk mund të lejojmë më që të na sundojë krimi dhe paligjshmëria. Nuk mund të lejojmë më që për shkak të një njeriu, të izolohet një vend i tërë! Koha për ndryshim!’, shkruan Basha.

Screenshot_3.jpg

Më shumë

spot_img