Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Basha vizitë zyrtare në Vjenë, pasdite vjen në Tiranë dhe bën LËVIZJEN e rradhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

60a8cfacf733fa4a9effc280d1751343

Kryetari i PD, Lulzim Basha i cili ndodhet në Vjenë pritet që pasditen e sotme të mbledhë Kryesinë e PD.

Mësohet se mbledhja do të zhvillohet në orën 18:00 në selinë e PD ku do të diksutohet për hapat që do të ndërmarrë opozita për vazhdimin e protestës.

Një ditë më parë deputetët e opozitës dorëzuan mandatet e deputetit në Kryesinë  e Kuvendit.

Në mbyllje të protestës së djeshme kryedemokrati u shpreh se protesta tashmë do të vazhdojnë në gjithë qytete e Shqipërisë deri në rrëzimin e qeverisë Rama.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img