Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Basha vendos edhe për drejtuesin politik në qarkun e Kukësit, Flamur Nokën e zëvendëson kandidati për deputet në vitin 2017

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5ccce9343a81c80a7d659f93f3a1b28

Ditën e sotme kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vendosi për 8 drejtuesit politikë të PD për qarkun e Tiranës.

Do të jenë Alfred Rushaj, Grida Duma, Aldo Bumçi, Jorida Tabaku, Agron Shehaj, Albana Vokshi, Belind Këlliçi dhe Flamur Noka ata që do të marrin “frerët” e PD në Tiranë për zgjedhjet e 25 prillit.

Ndërkohë është zbuluar edhe emri i drejtuesit të qarkut Kukës, ku fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 25 prillit do ta drejtojë ish-jkandidati për deputet në zgjedhjet e vitit 2017 Flamur Hoxha.

Ai do të zëvendësojë Flamur Nokën, ndërsa që mbetet vetëm qarku i Gjirokastrës ku PD ende nuk ka një drejtues për fushatën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img