Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha uron besimtarët myslimanë: Zoti ua pranoftë lutjet dhe sakrificat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demoratike, Lulzim Basha ka uruar sot në Natën e Kadrit të gjithë besimtarët myslimanë.

Kreu demokrat kujton natën e zbritjes së Kuranit, teksa lutet që Zoti të pranojë sakrificat e secilit prej tyre.

“Zoti e bekoftë Shqipërinë”, shkruan Basha.

“Teksa hyjmë në ditët e fundit të muajit të bekuar të Ramazanit, nga zemra ju uroj gjithë besimtarëve myslimanë Natën e Madhe të Kadrit, natën e zbritjes së Kuranit. Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua shpërbleftë saktificat. Zoti e bekoftë Shqipërinë!”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img