Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fiter Bajramin, agjërim të pranuar, Zoti e bekoftë Shqipërinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme ka uruar të gjithë besimtarët myslimanët për Fiter Bajramin.

Në një deklaratë të shkurtër për media Basha ka uruar të gjithë besimtarët në këtë ditë të veçantë.

“Gëzuar Fiter Bajramin. Zoti u bekoft dhe u begatoftë ju, famijet tuaja dhe gjithë shqiptarët. Lutje të pranuara dhe shpresë të ripërtëritshme. Zoti e bekoftë Shqipërinë” tha Basha në fjalën e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img