Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha uron 8 Marsin me buqeta në dorë: Ju, gratë e Shqipërisë jeni forca e vendit tonë, meritoni një qeveri më të mirë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ac414e747d8bcfc8cd01c7964025b19

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një urim për 8 Marsin.

Ai shkruan në rrjetet sociale, se gratë e Shqipërisë janë forca e vendit tonë. Basha ka publikuar disa foto, ku po u dhuron buqeta me lule disa grave.

Kreu i PD-së ka thënë se ata meritojnë një qeveri më të mirë që kujdeset për ta.

Postimi i plotë:

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas duhet të kujtojmë se:

Ju, gratë e Shqipërisë, jeni forca e vendit tonë.

Pa gra të forta, nuk ka një Shqipëri të fortë.

Me gra të forta – Shqipëria mund të përballet me çdo sfidë, dhe ne padyshim që kemi shumë sfida përpara nesh.

Ju meritoni një qeveri më të mirë. Një qeveri që kujdeset për ju.

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas të gjitha grave shqiptare!

basha_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img