Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Basha urime për muajin e Ramazanit: Të na shërbejë për t’u udhëhequr në rrugën e drejtë, të ndërtojmë një jetë më të mirë për shqiptarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Përmes një shënimi në rrjete sociale Basha lutet që ky muaj i shenjtë të na shërbejë dhe të na udhëheqë në rrugën e drejtë. Kreu i PD uron agjërim të lehtë dhe të pranuar për të gjithë.

Urimi i Bashës

Të dashur miq të besimit islam që nesër nisni agjërimin e muajit të shenjtë të Ramazanit, nga zemra ju uroj agjërim të lehtë dhe të pranuar!

Le të shërbejë ky muaj për të na udhëhequr në rrugën e drejtë dhe përmes sakrificës e lutjeve tona drejtuar Zotit, të ndërtojmë një jetë më të mirë për popullin tonë, me më shumë mundësi dhe gëzim për çdo familje shqiptare.

Agjërim të lehtë e të pranuar, dritë, shpresë dhe begati sjelltë ky muaj për ju, familjet tuaja dhe gjithë shqiptarët kudo që janë!

172970491 4109970232387460 2350222570271816811 n

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img