Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Basha tregon detaje nga takimi me Di Maion: Diskutuam për pandeminë, i kërkova ndihmë për vaksinën anticovid

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e518ab03aacee7657c9b363a03ab13cc

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me ministrin e Jashtëm Luigi di Maio.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, Basha thotë se në takim u diskutuan disa tema, kryesisht pandemia dhe integrimi i Shqipërisë në BE.

Kryedemokrati shprehet se i kërkoi ndihmë ministrit italian për sigurimin sa më shpejt të një vaksine anticovid-19 për Shqipërinë.

Screenshot_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img