Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha thirrje shqiptarëve: Mos hiqni dorë nga Shqipëria, largojini qeveritarët që nuk ju pëlqejnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2a875f8ef8349dc7154333b29a3de2c3

Kreu i PD, Lulzim Basha përmes një video-mesazhi u drejtohet të gjithë qytetarëve duke thënë që të ngrihen dhe të ndryshojnë realitetin.

Në video thuhet se shqiptarë nuk duhet të heqin dorë nga Shqipëria dhe se fati është në dorën e tyre.

“A e di cili është i pari? A e di cili merr vendimet për ty? Jo ky, as ky, as ky dhe as ky. Je ti. Ti je ai që vendos për të ardhmen e këtij vendi. Je drejtuar nga qeveritarë arrogantë, përçarës, që pasurojnë veten e tyre dhe të kanë bërë të besosh që nuk kanë më shpresë. Dhe tani po i pranon gjërat siç janë. Por i pari je ti! Nuk të pëlqejnë ata që të udhëheqin? Ngrihu dhe ndërroji. Mos hiq dorë nga Shqipëria, ndryshoje Shqipërinë. Këtë herë fitoni ju. Fiton Shqipëria”, thuhet në video.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img