Hapësire reklamuese

Politikë

Basha takon një nga themeluesit e PD: Bisedat me Rexhep Ukën janë turne reflektimi

Shkruar nga Newsbomb
Basha takon një nga themeluesit e PD: Bisedat me Rexhep Ukën janë

Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim miqësor me një nga themeluesit e Partisë Demokratike, me profesorin Rexhep Uka.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se bisedat me Rexhep Ukën janë një turne i vërtetë intelektual, filozofik, kulinar dhe politik, plot reflektim, motivim dhe dashuri të pastër për Shqipërinë.

Para nisjes për në Paris ku do të marr pjesë në punimet e komiteteve të Asamblesë Parlamentare të Këshillit Europës u ndala tek Uka... Bisedat me mikun tim Rexhep Uka janë një turne i vërtetë intelektual, filozofik, kulinar dhe politik, plot reflektim, motivim dhe dashuri të pastër për Shqipërinë” shkruan Basha.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese