Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Basha takim special në Kavajë, nga hipja mbi ‘Range’ dhe dyqani i nuseve, tek këpucari që mban në mur foton e tij; e marrin me kamer nga Anglia (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20087421bcd037b35bb662eef8371931

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim shumë special me qytetarët dhe disa biznesmenë të vegjël në Kavajë.

I shoqëruar nga drejtuesja politike e kësazj zone, Grida Duma, Basha është pritur shumë mirë dhe ka qenë shumë entuziast gjatë gjithë kohës.

Ata fillimisht u futën në një sallon me fustane nusërie. Pronarja e biznesit u ankua se sivjet nuk ka patur asnjë dasmë për shkak të pandemisë. Qytetarët u ankuan tek lideri demokrat se nuk kanë punë, por që janë në pritje të 25 prillit për ndryshim.

Screenshot_5_copy.jpg

Në një moment një qytetar i dha telefonin Bashës për t’u përshëndetur me një emigrant nga Anglia, i cili nuk hezitoi ta përshëndesë me gishtat lart.

Screenshot_6.jpg

Më vonë një biznesmen telefonash i kërkoi Bashës heqjen e fiskalizimit pasi për ta është barrë e rëndë dhe kthimin e institucioneve në Kavajë, pasi iu duhet të shkojnë në Durrës apo Tiranë për të marrë dokumentet që iu nevojiten.

Screenshot_4.jpg

Ndërsa një këpucar i cili iu drejtua me termin “specialist” mbante në mur foton e kreut demokrat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img