Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Basha takim me banorët në Tiranë, qytetarja: Sa bukur e hidhje atë piperin, pse s’ja hodhe e atij të shpëtonim….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët në Njësinë 2 në Tiranë.

Teska ka zhvilluar biseda me qytetarët Basha, u ka kërkuar atyre që të votojnë nr.9, Partinë Demokratike.

Në takimet me qytetarët nuk kanë munguar edhe batutat.  Një grua e ka ndaluar Bashan dhe tha se gatuante dhe e hidhte piperin shumë bukur, teksa me ironi tha “t’ja kishe hudh edhe atij piperin të kishim shpëtuar”, tha ajo duke iu referuar Ramës.

Pjesë nga biseda:

Basha: Mirëse të gjej

Qytetarja: Aman sa i mirë je…

Basha: Si je?

Qytetarja: Mirë për bukuri, po sa ukur e hedh kripën apo piperin, ca kishe hehdur atje

Basha: Si?

Qytetarja: Krip apo piper?

Basha: Piper, piper

Qytetarja: Po sa mirë t’i kishe hedh edhe ti at piperin të kishim shpëtuar

Basha: I dogji i dogji edhe pa ja hudh…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img