Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha: Shqipëria ka ngecur sepse Rama e zhyti vendin në baltë. Ne kemi plane serioze për një të ardhme më të mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

53c5ab587d9f04f704bf066c74cfded2

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha thotë se Shqipëria ynë ka mbetur në vendnumëro se dhe shkaktari kryesor për këtë gjendje është kryeministri Rama.

Lideri i opozitës fajëson kryeministrin se e ka zhytur vendin në baltë për 8 vite rresht dhe vetëm PD mund të sjellë ndryshimin.

Basha përmes një shënimi në facook thotë se PD ka plane serioze për një të ardhme më të mirë.

Shënimi i Bashës

Të gjithë e dinë tashmë që Shqipëria ka ngecur në vendnumëro me Ramën për 8 vjet rresht dhe kjo është arsyeja pse nuk kemi sukses në asnjë fushë – as në ekonomi, as në shëndetësi, as në turizëm, as në marrëdhëniet ndërkombëtare. Shqipëria nuk mund të ngecë në vend dhe për katër vjet të tjera me Ramën.

Ka ardhur koha për ndryshim, sepse ata që e zhytën Shqipërinë në baltë nuk mund ta çojnë atë drejt suksesit.

Ne kemi plane pune serioze që do të sjellin një të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët shqiptarë. Më 25 prill Rama do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img