Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Basha shpërndan foto me kampionin e karatesë: Urime talentit gjenial

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një foto me kampionin e Shqipërisë në karate Bekim Bashën.

Në një postim në Instagram, Basha ka shprehur pritshmëri të larta për talentin e arteve marciale.

“Urime Bekim Bashës, që sot për herë të 11-të u konfirmua kampioni i Shqipërisë në karate. Një talent gjenial i arteve marciale, që na ka nderuar në Europë dhe në botë dhe me siguri, në një të ardhme të afërt, do ta ngrejë edhe më lart flamurin e Shqipërisë me talentin e tij të pamposhtshëm” shkruan Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img