Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Basha “sfidon” Ramën në spotin e ri elektoral, rendit 3 pika kyçe: Nuk jam piktor, por unë e di se çfarë i duhet Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video për spotin e ri elektoral, ku thekson 3 pikat kyçe që sipas tij i nevojiten Shqipërisë për të ecur përpara.

“Punësim dhe mirëqënie, integrim në Bashkimin Europian dhe Ndryshim”, janë 3 pikat që nënvizon kryedemokrati Basha, të cilat sipas tij janë të barazvlefshme me: “Voto nr 9!”, që identfikon Partinë Demokratike në fletën e votimit më 25 prill.

albsig

“Nuk jam piktor, por unë e di se çfarë i duhet Shqipërisë për të ecur përpara. Voto 9!”, shkruan Basha krahas videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img