Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Basha s’jep dorëheqjen?! Zbulohet pjesë e fjalimit të tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraditen e së martës është lajmëruar një dalje për mediat e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ai pritet të komentojë humbjen e thellë në zgjedhjet e 25 qershorit si dhe do të bëjë publik qëndrimin për të ardhmen e tij në krye të selisë blu.

“Duhen luftuar bandat e rrezikshme qe janë në pushtet dhe pavarësisht humbjes do vazhdojmë luftën për Republikën e re!” – është një frazë që lapsi.al mësoi nga ato që Basha do të thotë 2 ditë pas zgjedhjeve.

Fraza e Bashës “do të vazhdojmë të luftojmë për Republikën e re” duket si një paralajmërim se Basha do të kërkojë të vazhdojë në krye të demokratëve.

Më shumë

spot_img