Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha replikon me kryeministrin Rama: Edi proparama, me 25 prill ti humb dhe Shqipëria fiton

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f5a09f656941924b1af499cffac902aa

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Edi Rama pak çaste më parë në Twitter.

Basha e quan kreun e qeverisë me ironi “Edi proparama”, dhe thotë se s’ka bërë asgjë për Shqipërinë. Kreu i PD-së ka postuar edhe videon gjatë momentit kur u bllokua ditën e djeshme në Lezhë.

“Edi proparama! Të gjithë e dinë që me ty Shqipëria ka ngecur në vend.

Shqiptarët e dinë shumë mirë që nuk ke bërë asgjë dhe që nuk do të bësh asgjë për ta. Me 25 Prill ti humb dhe Shqipëria fiton!”, shkruan Basha. 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img