Hapësire reklamuese

Politikë

BASHA replika me RAMËN në distancë: Mjaft u shfajësove, është fakt që Europa të ka refuzuar

Shkruar nga Newsbomb
Kujt do t'ja hedhësh fajin për dështimin me shëndetësinë?Për ekonominë e shkatërruar?Kujt do t'ja hedhësh fajin për qeverinë tënde të korruptuar? Ka ardhur koha të pranosh përgjegjësitë për dështimet e tua.Është mbushur kupa. Europa të ka refuzuar, dhe shqiptarët do të refuzojnë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese