Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Basha reagon për lirimin e Ermal Hoxhës: Doli për sjellje të mirë sepse nuk nxori emrin e…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon pas lirimit të Ermal Hoxhës nga burgu, nipi i diktatorit Enver Hoxha.

 

Në një bashkëbisedim me gazetarët tek selia blu, Basha u shpreh se Hoxha u lirua për sjellje të mirë pasi sipas tij nuk nxori zbuluar Olsi Ramën, vëllain e kryeministrit Rama.

“Dje u lirua Ermal Hoxha për sjellje të mirë. Po sigurisht për sjellje të mirë se nuk nxori Olsi Ramën. Nuk ka mizë nën kapele. Dje nxori Ermal Hoxhën nga burgu”, tha Basha.

Më tej kryedemokrati vijoi të rendisë elementët kriminalë brenda PS siç i quan ai, duke filluar nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhahaj dhe deri te  kreu i Grupit Taulant Balla. Ndërsa vuri edhe njëherë theksin te vettingu për politikanët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img