Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Basha reagon pas bisedës me Sorecën: Falenderime BE-së për çeljen e negociatave, opozita do të bëjë gjithçka ka në dorë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

419f563c19e58fa5d3bf8e2652a7092e

Lulzim Basha ka reaguar pas komunikimit online me ambasadorin e BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca.

Kreu demokrat ka falenderuar Sorecën personalisht dhe Bashkimin Europian për hapjen e negociatave për Shqipërinë, duke shtuar se opozita do të bëjë gjithçka ka në dorë për këtë proces jetik.

Duke shpërndarë vetë postimin e Sorecës, ndër të tjera Basha bën me dije se vendi ka nevojë për mbështetje financiare në këtë luftë ndaj covid-19.

Capture1.PNG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img