Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Basha: Rama i konsideron shqiptarët të zëvendësueshëm me popuj të tjerë

spot_img

Lajme të ngjashëm

23 ditë para zgjedhjeve, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka rënditur një tjetër dështim të qeverisë Rama.

Kryedemokrati  përmes rrjeteve sociale  pyet se nëse Rama është i shqetësuar për shpopullimin që po pëson vendi dhe sipas tij përgjigja është negative.

“Përgjigja: Jo. Largimi masiv i shqiptarëve gjatë qeverisjes së tij nuk e shqetëson Ramën, madje ai i konsideron shqiptarët të zëvendësueshëm me popuj të tjerë”- thotë Basha.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img