Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Basha publikon video-thirrjen për protestën e 8 Dhjetorit, në shënjestër ministrat e PS-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar në profilin e tij, videon me të cilën i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen në protestën e opozitës në datën 8 dhjetor.

Në video ku pamja është ndarë në gjysmë, në njërën anë shfaqet kryeministri, ministra dhe deputetë të qeverisë që opozita i akuzon për shifra të larta korrupsioni, ndërsa në të djathtë janë vendosur disa qytetarë shqiptarë që rrëfejnë problemet e tyre.

Protesta do të organizohet në datën 8 dhjetor në sheshin “Shkenderbeu” dhe sipas opozitës, ka për qëllim “shporrjen e kësaj qeverie hajdute”.

8 Dhjetor, ora 11.00Sheshi Skënderbej

Posted by Lulzim Basha on Friday, December 4, 2015

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img