Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Basha publikon video nga protesta në selinë e PD: Me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Berisha vulosi ditën e fundit në politikë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demkratike Lulzim Basha ka publikuar pak më parë një video nga protesta e dhunshme që u zhvillua sot në selinë e PD-së. Kryedemokrati shkruan se me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë.

Ai thotë më tej se shumica absolute e demokratëve e braktisi atë dhe kriminelët me të cilët kërkoi të shkatërronte Partinë Demokratike, por demokratët qëndruan me vendosmëri në mbrojtje të Shtëpisë së Lirisë.

“Me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë. Shumica absolute e demokratëve e braktisi atë dhe kriminelët me të cilët kërkoi të shkatërronte Partinë Demokratike. Demokratët qëndruan sot me vendosmëri dhe qytetari në mbrojtje të Shtëpisë së Lirisë, si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim”, shkruan Basha n videon që shpërndan në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img