Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Basha publikon me emër dhe mbiemër ‘kriminelët’ e koalicionit PS-LSI (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar sot me emër dhe mbiemër ‘kriminelët’ e koalicionit PS-LSI nëpërmjet një video të shpërndarë në rrjetet sociale.

Sipas Bashës, PS erdhi në pushtet me krimin dhe po kërkon ta mbajë pushtetin me krimin.

“Edi Rama erdhi në pushtet së bashku me krimin dhe po kërkon ta mbajë pushtetin së bashku me krimin” shkruan Basha teksa publikon emrat e ‘kriminelëve’ të lidhur me pushtetin:

Arben Ndoka– Deputet/ Trafik njerëzor dhe prostitucion

Armando Prenga– Deputet / Prostitucion dhe tentativë për vrasje

Mark Frroku­- Deputet/ vrasja

Elvis Roshi– Kryetar i Bashkisë Kavajë/ Përdhunim të të miturave në grup dhe trafik droge

Artur Bushi– Kryetar i Bashkisë Krujë/ Trafik Dorge

Tërmet Peçi– Kryetar i Bshkisë Tepelene/ Organizim grupi kriminal

Artur Bardhi– Kryatar i Bashkisë Kurbin/ trafik droge dhe prostitucion  

Fredi Kokoneshi­-Kryetar i Bshkise Divjakë/ Trafik droge dhe prostitucion

Gledion Rahovica– Deputet i LSI­se/ Prostitucion dhe trafik droge

Shkëlqim Selami– Deputet i LSI­së/ Prostitucion dhe deklarim të rremë

Martin Cubi– Kryetar i PS Shkoder për fshatrat / Vrasje

Gentian Daja– Kryetar i PS Kavajë/ Trafik droge dhe prostitucion

Klement Balili– Drejtor Rajonal i Transportit Sarandë/ Trafik ndërkombëtarë drogë

Abedin Oruçi– Kryetar i Qarkut Kukës/ Prostitucion

Klemend Ndoni– Kryetar i Bashkisë Këlcyrë/ Organizim grupi kriminal dhe trafik droge

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flulzimbasha.al%2Fvideos%2F1430858343632009%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img