Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Basha publikon fotot nga takimi me demokratët në Korçë: Së bashku ecim përpara për një politikë të pastër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar në rrjetet sociale foto e takimit me demokratët e Korçës ditën e sotme.

Ai shkruan se PD do të ecë përpara dhe do t’u japë jetë planeve për një politikë të pastër, që lufton korrupsionin dhe garanton themelin e demokracisë.

“Me qytetari dhe entuziazëm demokratët e Korçës kanë zgjedhur të ardhmen! Së bashku ne do të ecim përpara me vendosmëri për t’i dhënë jetë planeve tona për një politikë të pastër. Që lufton korrupsionin dhe garanton themelin e demokracisë, votën e lirë, pa të cilën nuk mund të kemi një ekonomi të fortë dhe mirëqenie për të gjithë. Kjo është rruga drejt një të ardhmeje më të mirë. Ne do ta ndërtojmë të gjithë bashkë”, shkruan Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img