Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Basha poston videon: Nëse s’jeni të kënaqur me drejtuesit, zëvendësojini!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8bb76321ff1331b69ad52dd181a508a7

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjete sociale një video, në të cilët dëshiron të japë për qytetarët e thjeshtë mesazhin: Nëse jeni të pakënaqur me drejtuesit, mund t’i zëvendësoni.

Video-spoti është realizuar në mënyrë të tillë ku shihen disa qytetarë të pakënaqur dhe iu jepet mundësia që të ndërrojnë një produkt të caktuar. Mirëpo krahas mesazhit që dëshiron të japë lideri demokrat, vihet re se ka një “gabim” të madh në formë.

Basha flet gjithë kohën për varfëri, papunësi dhe skamje, ndërkohë personazhet në video shihet të ulur në restorant, duke ngrënë pulë me patate, të tjerët duke luajtur video-lojëra e duke ngrënë pica për qejf, ndërs një vajzë e re ndërron kufjet që mund të kushtojnë deri në 100 mijë lekë të vjetra.

Më shumë

spot_img
spot_img