Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha poston foton me Kismeten: Optimizmin dhe shpresën e saj për një Shqipëri më të mirë e shoh ngado, bashkë do sjellim ndryshimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

786287c1930eee6ec0e6f152ed2c7043

Kreu i Partisë Demokratike, Luzim Basha ka komentuar edhe një herë takimin që ka zhvilluar ditën e djeshme në Shkodër.

Ai shprehet se ishte një ditë me plot energji, teksa ka veçuar bisedën me Kismeten një sportiste dhe aktiviste e shkëlqyer sipas tij, e cila ka marrë vlerësime dhe kombëtare e ndërkombëtare.

Ai në bostimin e tij në rrjetet sociale shkruan se kudo që ha qenë ka ndjerë erën e ndryshimit, teksa shkruan se bashk do ta sjellin ndryshimin në zgjedhet e 25 prillit.

“E djeshmja ishte një ditë plot energji, entuziazëm dhe shpresë. Mes shumë takimesh të shkëlqyera, më la mbresë të veçantë biseda me Kismeten. Sportisten e shkëlqyer, aktivisten dhe vajzën me kurajë dhe besim që mes shumë vështirësive ja ka dalë të marrë vlerësime kombëtare e ndërkombëtare.

Optimizmin dhe shpresën e saj për një Shqipëri më të mirë e shoh ngado në Shqipëri. Kudo që kam qenë, në çdo qytet e fshat, në çdo cep të Shqipërisë fryn era e ndryshimit. Të gjithë së bashku do të sjellim ndryshimin dhe Shqipëria do të fitojë,” shkruan Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img