Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha pas takimeve me qytetarët: Beratasit të bindur se koha e Ramës ka kaluar. Këto zgjedhje nuk janë as për mua e as për të, por për shqiptarët!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3128c89645aaeb2b61c11c74585360d7

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar një shënim në rrjete sociale pas takimeve të shumta që zhvilloi sot në qytetitn e gurtë të Beratit.

Ai thotë se vuri që qytetarët atje janë të zhgënjyer për çfarë ka kaluar dhe entuziastë për atë që do të vijë pas 25 prillit.

Lideri demokrat thekson se këto zgjedhje nuk do të jenë as për të e as për Ramën, por për shqiptarët.

Shënimi i Bashës

Sot në Berat ku takova dhe bisedova me qindra qytetarë, sipërmarrës, të rinj e të reja, gra e burra entuziastë për ndryshimin që po vjen.

Beratasit janë të bindur tashmë se koha e Ramës ka kaluar. Në 8 vite ai vetëm e rrënoi Shqipërinë. Berati si e gjithë Shqipëria pret me padurim ndryshimin e madh. Ndryshim që do të vendoset më 25 prill me votën e shqiptarëve. Këto zgjedhje nuk janë për Ramën apo për mua.

Këto zgjedhje janë për shqiptarët!

Më 25 prill, Rama humb dhe Shqipëria fiton! #ShqiperiaFITON

Lexo edhe: ‘Do rishikohet akciza për alkoolin’, Basha në Berat garanton sipërmarrësit: Pijet shqiptare do të kenë sukses në tregje, brenda dhe jashtë vendit

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img