Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Basha, o plehrë ik”, të rinjtë e PD-së presin me protesta kryedemokratin: LARGOHU o humbës serial!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim me gratë dhe vajzat këtu në kryeqytet, jashtë ambienteve ku po zhvillohet takimi mbështetës të ish-kryeministirit Sali Berisha me pankarta në duar janë duke protestuar.

Mbështetësve të liderit historik të PD-së i janë bashkuar dhe të rinjtë e Formut Rinor të Partisë Demokratike dëgjohen të thërrasin: Edi Basha, o plehrë , ik, ik, ik! Largohu o humbës serial.

” Ai plehra është izoluar aty brenda! Ata të rinj që ka aty brenda nuk i kemi parë në FRPD, Basha pretendon se po bën takim me forumin rinor të PD, ja ku janë në të vërtetë të rinjtë e FRPD-së. Për atë plehrë kam humbur shkollën, kam bërë burg, kë godet ai demorkatët godet?

Unë humba shkollën për shkak se u procedova penalisht që ai të bëheshe kryeministër. Basha e ka zakon të fshihet pas truprojave të tij”, u shpreh një ndër të rinjtë.

Ndërkohë, në ambientet ku po zhvillohet protesta njëkohësisht dhe takimi i kryedemokratit me gratë demokratë ka mbërritur policia ku i ka kërkuar protestuesve që të largohen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img